dzisiaj jest: 7 grudnia 2016. imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
 
O gminie Mapa Galeria Sport

Księga gości

Dodaj wpis

Data: 2016-10-25 11:56:00
Nadawca: Leon
E-mail: Leon@wp.pl
Komentarz:  
Witam
Panie Burmistrzu jakiej minimalnej szerokości powinny być aleje na Izabelinie?
Pozdrawiam

Data: 2016-09-26 20:04:00
Nadawca: Justin Biber
E-mail: biber@wp.pl
Komentarz:  
Witam
Panie burmistrzu mam pytanie odnośnie sprzedanych przez gminę gruntów na Izabelinie. Miało powstać nowe osiedle postawione przez prywatnego właściciela. Sad został wykarczowany i to tyle co tam się działo. Czy wiadomo kiedy inwestycja ruszy?

Data: 2016-07-26 17:54:00
Nadawca:
E-mail: xyz@poczta.pl
Komentarz:  
A propo śmieci... a nie powinno być tak że WSZYSTKIE śmieci są odbierane ? niezależnie od tego ile ich jest ? taki był sens tej reformy...

Data: 2016-07-21 09:20:00
Nadawca: mgok2@mogielnica.pl
E-mail: mgok2@mogielnica.pl
Komentarz:  
Droga w Świdnie jest drogą powiatową a nie gminną, zatem uwagi dotyczące jej użytkowania proszę zgłaszać do Powiatowego Zarządu Dróg w Grójcu tel. 48-6610262. Powiat wydał za opłatą zgodę na ruch samochodów ponadnormatywnych tą drogą. To w ich gestii jest ograniczenie ruchu.

Data: 2016-07-21 09:17:00
Nadawca: mgok2@mogielnica.pl
E-mail: mgok2@mogielnica.pl
Komentarz:  
Trudno na podstawie maila ocenić, ile było wystawionych śmieci, rozumiem, że firma odebrała kosz i dwa worki. Oznacza to, że śmieci było dużo więcej. W takiej sytuacji mieszkaniec może wystawić śmieci w następnym terminie, zakładam, że nie będzie kolejnej kumulacji śmieci, lub zgłosić indywidualny odbiór za który powinien zapłacić do firmy uprawnionej do odbioru śmieci z terenu naszej Gminy. Warunki odbioru śmieci wraz z umową znajdzie Pani na stronie www.mogielnica.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) http://www.bip.mogielnica.pl/index.php?id=91 – pod datą 21.11.2014r.

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA ODBIÓR I
ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD
WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA
TERENIE GMINY MOGIELNICA.
W zakładce SWIZ są umowa i warunki przetargu.


Data: 2016-07-11 15:45:00
Nadawca:
E-mail: amalgorzata@interia.eu
Komentarz:  
Proszę o interwencję we wsi Swidno aby auta z dużym tonażem nie jeździły gdyż domy pękają. Ludzie są bardzo zbulwersowani gdyż nie mamy pomocy w tej sprawie.

Data: 2016-07-08 10:29:00
Nadawca: Łukasz Jeleniewicz
E-mail: 1234@wp.pl
Komentarz:  
Nowy kurs relacji: Końskie - Mogielnica - Warszawa.
Odjazd z Mogielnicy do Dworca Zachodniego o godz. 08:14.
Nowy kurs relacji: Warszawa - Mogielnica - Końskie.
Odjazd z Dworca Zachodniego do Końskich o godz. 12:15.
Przyjazd do Mogielnicy o godz. 13:34.
http://www.eko-stamar.pl

Data: 2016-06-29 21:25:00
Nadawca: l
E-mail: ulakomorowska@autograf.pl
Komentarz:  
W dniu dzisiejszym nie zostały mi odebrane wszystkie śmieci z posesji. W gminie dowiedziałam się że mogę wystawić jedynie kosz oraz dwa worki koloru czarnego. Mam teraz pytanie co mam zrobić z resztą śmieci która została mi na posesji? Bo z tego co wiem ustawa mówi o obowiązku gminy do odbioru wszystkich odpadów.Jednocześnie zwracam się z prośbą do Pana o nadesłanie mi warunków umowy jaka została zawarta między Urzędem Gminy, a Firmą odbierającą odpady w szczególności chodzi mi o zapis świadczący o tym,że za płacone pieniądze za odbiór odpadów Firma zabiera jedynie kosz 120 litrowy i dwa worki w kolorze czarnym.

Data: 2016-05-17 21:04:00
Nadawca: Karilla
E-mail: karilla@op.pl
Komentarz:  
Witam, świetny mamy obiekt w Mogielnicy, super, że mamy basen, naprawdę mnie to cieszy. Jednak mam kilka ale. Mianowicie chodzi mi o opłaty - jakiś czas temu poszłam z dziećmi na boisko, syn chciał pograć. Miła pani z recepcji poinformowała mnie, że za każdego muszę zapłacić 2 złote za godzinę. Rozumiem, że płacę za syna, który przyszedł pograć, ale dlaczego muszę zapłacić za drugiego syna, który jeszcze dobrze nie chodzi, nie mówiąc o graniu i korzystaniu z czegokolwiek na kompleksie. Może tylko z placu zabaw, czy on też jest płatny? Możne warto by pomyśleć nad tymi cenami, niech płacą ci, co faktycznie korzystają.
Kolejna sprawa, która spotkała mnie podczas wejścia na basen. Przyszłam ze swoim dzieckiem i dzieckiem mojej siostry, pani zaproponowała nam bilet rodzinny, na którt się zgodziłam. Jednak pan, który również był na recepcji zna mnie i powiedział, że to dziecko (mojej siostry) nie jest moje i że muszę kupić dla niego oddzielny bilet, Tak też zrobiłam. Po czym spotykam na basenie kobietę z nieswoimi dziećmi, która mi mówi, że ją o nic nikt nie pytał. W związku z powyższym, żeby było sprawiedliwie proponuję sprawdzanie przy wejściu, kto jest czyim dzieckiem, dlaczego ktoś zyskuje na tym, że go nikt nie zna??? Może będziemy przychodzić z aktami urodzenia, albo dowodami osobistymi naszych dzieci:))

Data: 2016-03-30 13:10:00
Nadawca: UGiM
E-mail: gmina@mogielnica.pl
Komentarz:  
Rachunków za śmieci gmina nie wystawia, obowiązkiem mieszkańca jest odebrać druki do wpłaty za odbiór odpadów komunalnych, pokój nr 7 w Ratuszu.

Pozdrawiam burmistrz


Wszystkich wpisów 409
następne

SONDA
Czy wiążesz swoją przyszłość z Gminą Mogielnica
tak
nie
Raczej tak
Raczej nie
zobacz wyniki
MAPA SERWISU
STATYSTYKA