dzisiaj jest: 30 sierpnia 2015. imieniny: Róża, Szczęsny, Benon
 
O gminie Mapa Galeria Sport

Księga gości

Dodaj wpis

Data: 2015-08-05 22:20:00
Nadawca: tomasz
E-mail: tom_rut1@wp.pl
Komentarz:  
Mi ten znak do szczęścia potrzeby nie jest, ale skoro Panią uszczęśliwi i inne osoby czujące się zagrożone oraz pomoże zmniejszyć prędkość jadących tam pojazdów to proszę sięgną za telefon i zrobić użytek z nr tel które podałem w poprzednim poście, bądź zebrać podpisy i wysłać petycję w tej sprawie do MZDW, a nie wyręczać się burmistrzem albo Panem Tomaszem. Pozdrawiam

Data: 2015-07-28 17:48:00
Nadawca:
E-mail: edzieran@onet.pl
Komentarz:  
Co ma piernika do wiatraka
Skoro pan Tomasz wie do kogo trzeba zadzwonić w sprawie znaku to bardzo proszę to uczynić
pozdrawiam

Data: 2015-07-28 12:43:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
EDZIERN - za ustawianie znaków drogowych na zakręcie w Otalęży (droga wojewódzka nr 728)odpowiada Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie, burmistrz stawia znaki tylko na drodze gminnej. Wnioski w tej sprawie przez gminę były składane, efekt jak widać.

Data: 2015-07-28 10:40:00
Nadawca: tomasz
E-mail: tom_rut1@wp.pl
Komentarz:  
A co ma piernik do wiatraka? Od kiedy to burmistrz ustawia znaki na drodze wojewódzkiej? :D Organem odpowiedzialnym jest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Telefony:(22) 244 90 00 do 12, dyrekcja@mzdw.pl Pozdrawiam :)

Data: 2015-07-25 20:38:00
Nadawca: EWA
E-mail: edzieran@onet.pl
Komentarz:  
Dzisiaj w godzinach rannych był bardzo tragiczny wypadek śmiertelny 2km od Mogielnicy w stronę Nowego Miasta ,na pewno dużo osób o tym już wie ,mam nadzieję że pan burmistrz też.Sprawa tego pechowego zakrętu już nie raz była poruszana na tym forum .Pytam się panie burmistrzu ,kiedy będzie postawiony znak ograniczający prędkość,ile jeszcze ma być nieszczęść na tym zakręcie ,Dzisiaj zgnoił młody człowiek ,a my mieszkańcy boimy się skręcać na nasze posesje ....proszę o rzetelną odpowiedz

Data: 2015-05-11 21:23:00
Nadawca: mieszkanka
E-mail: modernl@wp.pl
Komentarz:  
Kiedy odbędzie się Wiosna Mogielnicka? Jakie zespoły będą w tym roku?

Data: 2015-04-26 21:35:00
Nadawca: Baner w spr. wypowiedzi Dyr. FBI James B. Comeya
E-mail: elzbieta.szmidt@xl.wp.pl
Komentarz:  
Wyrazy wdzięczności za zamieszczenie komentarza do skandalicznej wypowiedzi Dyrektora FBI Jamesa B. Comeya, za którą nie zamierza przepraszać.
Brakuje mi tylko narodowości tych nazistów, których zbrodnie przypisuje się Polakom. To byli Niemcy i ich zbrodnie.

Data: 2015-03-26 10:12:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
Panie Elżbieto,
corocznie, wiosną wszystkie drogi tłuczniowe są remontowane, w tym i aleje na Izabelinie, nie dokona tego ZGKiM w ciagu miesiaca, dlatego proszę o cierpliwość, ocena stanu drogi jest po stronie dyrektora ZGKiM i zakresu jej remontu

Data: 2015-03-26 10:07:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
Panie Andrzeju,
każdy produkuje inną ilość śmieci wynika to z wielu czynników m. in., wiek, położenie gospodarstwa, aktywna selekcja,status materialny, chwilowa chęć na zrobienie "wiosennych porządków", remont pomieszczeń itd., itd.. To, że firma Veolia odbiera wszystko co wystawią mieszkańcy to wg mnie dobrze (zresztą reguluje to zapis w warunkach przetargu - korzystny dla mieszkańców naszej gminy i nie trzeba dawać z tego tytułu na piwo:), inaczej te śmieci wylądowałyby w lesie, a tego chyba wszyscy nie chcemy.

Data: 2015-03-20 15:19:00
Nadawca: Andrzej Zgieb
E-mail: andrzej.zgieb@onet.pl
Komentarz:  
Witam. Od pewnego czasu obserwuję pewne zjawisko, które choć może nie jest bardzo problematyczne ale jednak po zastanowieniu okazuje się, że jest coś nie tak. Chodzi mi o opłaty za śmieci. Mianowicie u mnie w domu mieszka 6 osób czyli 60 zł. miesięcznie koszt wywozu śmieci. Zazwyczaj jest to 1 worek plastiku i 1 worek szkła( raz na dwa trzy miesiące)i do tego kontener. Ale jeżdżąc po okolicy widać, że właściciele gospodarstw wywożą całe skrzyniopalety pełne worków ze śmieciami. Często są to worki nie tej firmy co potrzeba. Oczywiście panowie z firmy Veolia zabiorą bo dostaną na piwo i nie ma problemu, ale czemu moja rodzina, która produkuje mało śmieci płaci dużo więcej niż inni, gdzie jest np. 4 osoby. Może jakaś kontrola podczas zbiórki. Dziękuję.

Wszystkich wpisów 360
następne

SONDA
Jakich zespołów chciałabyś/chciałbyś posłuchać podczas organizowania koncertów w naszej Gminie
Rock
Hip-hop
Disco Polo
Reggae
zobacz wyniki
MAPA SERWISU
STATYSTYKA