dzisiaj jest: 2 września 2014. imieniny: Iza, Stefan, Julian
 
O gminie Mapa Galeria Sport

Księga gości

Dodaj wpis

Data: 2014-09-02 10:07:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
ADAMUS - tak będą to kursy otwarte

Data: 2014-08-31 11:18:00
Nadawca: poirytowana
E-mail: morton190190@interia.pl
Komentarz:  
Witam ,w pełni zgadzam się z wypowiedzią irytka w sprawie SDM-u. Pan Sawicki tylko podpuszcza p.JAKUBCZAK-BABSKĄ a ona TYLKO wykonuje jego polecenia. Przyczepili się do kanalizacji we wsi GÓRKI-IZABELIN a co im do tego przecież ona jest radną ze wsi DYLEW A ON Z MIASTA.Przecież mieli tyle lat żeby coś zrobić dla IZABELINA i jakoś tego nie widziałam a teraz jak mieszkańcy przy udziale burmistrza chcą coś dla siebie i swojej gminy zrobić to jest źle. IM ciągle nic nie pasuje,nawet jeśli MOGIELNICA byłaby najlepszą GMINĄ W Polsce to i tak by coś znaleźli. Ciekawe jak oni by rządzili,po trzeźwemu czy w stanie wskazującym. A odnośnie wiatraków w naszej gminie. Na podwórku u matki p.Jakubczak-Babskiej stoi maszt telefoniczny i przed postawieniem jego pani radna nie pytała nas mieszkańców Izabelina czy ma on wpływ na nasze zdrowie. NIE PRZEPROWADZIŁA KONSULTACJI SPOŁECZNYCH jak to uczyniła z wiatrakami w naszej gminie. Podsumowując moją wypowiedź proszę radnych z SDM-u żeby odczepili się od GOREK-IZABELINA I BURMISTRZA i zajęli się własnym ŻYCIEM.

Data: 2014-08-27 12:16:00
Nadawca: adamus974
E-mail: adamus974@gmail.com
Komentarz:  
Szanowny Panie Burmistrzu

Czy linie szkolne obsługiwane przez PKS Tomaszów Mazowiecki będą liniami otwartymi?

Data: 2014-08-25 21:30:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
ROB - droga Miechowice, http://mogielnica.pl/index.php?id=146 na tej mapie jest zaznaczone, że jest to droga powiatowa, a zatem usuwaniem krzaków zajmuje się Powiat a nie Gmina, po wskazaniu konkretnego miejsca możemy informację przesłać do Powiatu

Data: 2014-08-25 21:27:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
ROB - z tego terenu odbiera zgodnie z harmonogramem, jeśli nie odebrała to proszę telefonować pod nr 48-6635211 i zgłosić problem

Data: 2014-08-16 22:51:00
Nadawca: robin
E-mail: rob@wp.pl
Komentarz:  
Czy ktoś zajmie się wycięciem krzaków w pasie drogowym w Miechowicach?

Data: 2014-08-16 22:47:00
Nadawca: rob
E-mail: rob@wp.pl
Komentarz:  
Panie burmistrzu kiedy firma "Veolia" odbierze śmieci segregowane w Górki-Izabelin?

Data: 2014-08-15 19:10:00
Nadawca: Irytacja
E-mail: irytek@gmail.com
Komentarz:  
Jako, że na stronie "opozycji" http://sdmmogielnica.eu/ w zakładce "zdaniem mieszkańców" nie ma możliwości dodawania wpisów (ot wolność słowa :) ) chciałbym zadać kilka pytań i ocenić działalność SDM-u, może łaskawie któryś z radnych odpowie tutaj czy na swojej stronie.
Z moich obserwacji wynika, że SDM są w opozycji do wszystkiego co popiera "koalicja" i P. Chmielewski. Czy nie jest wam zwyczajnie głupio gdy przechodzicie się nad zalewem, korzystacie z dobrodziejstw obiektu sportowego przy szkole podstawowej? Dzięki Bogu, że tacy jak wy nie dorwali się wtenczas do władzy, do tej pory zapewne nad zalewem straszyłyby krzaki i ogólny syf. Wyborcy, w tym i ja, pamiętają dokładnie wasze żale na "lampki dla żabek" i "przepłacony kompleks sportowy na który gminy nie będzie stać".
Teraz wyszła sprawa z kanalizacją na Izabelinie. O ile jestem poinformowany, część mieszkańców wyłożyła niebotyczną kwotę 500zł na plany do inwestycji (pragnę nadmienić, że nie musieli tej kasy wyłożyć "na już", wiedzieli o tym przynajmniej rok wcześniej - można sobie odłożyć nawet ze skromnej emerytury i renty), cześć osób jednak nie chciała bo i po co a teraz DOMAGAJĄ się, żeby i ich podłączyć. Donoszenie do NSA jednego z was na własną gminę jest zwykłym świństwem. I głupotą - to tak.
Czy szanowny SDM zacznie współpracować w obecnej kadencji? raczej nie, zawsze trzeba pokrzyczeć, narobić zamieszania o każdą bzdurę, o rzeczy mniej istotne. Z pomocą Bożą mam nadzieję, że w kolejnej kadencji żadnego z was nie będzie, nie robicie nic pożytecznego oprócz, jak to mówi dzisiejsza młodzież, siania fermentu.
Na koniec - boicie się rozmawiać i obawiacie się każdej debaty, stworzyliście stronę internetową bez jakiejkolwiek możliwości wymiany zdań z wami. Idą wybory, pomyślcie(?) nad tym.

Data: 2014-07-09 21:25:00
Nadawca: Rafał
E-mail: rafalsm23@op.pl
Komentarz:  
Witam.
Panie Burmistrzu znowu zaczęły przez wsie (np. Świdno, Dębnowolę, Borowe) ciężarowe samochody z naczepami tzw.patelnie wyładowane piachem, pewnie mają około 40 ton. Prawie wszystkie mają numery naczep, lub ciężarówek WRA, WR. Przeważnie jeżdżą około 7.00 i 19.00. Szkoda dróg. W Świdnie już jest popękana przy stawie. Wydaje się, że jeżdżą ze żwirowni w Wężowcu gdzieś w stronę Radomia. Może warto się zainteresowac sprawą. Pozdrawiam.

Data: 2014-07-08 10:12:00
Nadawca: Robert
E-mail: bip@mogielnica.pl
Komentarz:  
Witam
Przebudowa i utrudnienia dotyczą drogi wojewódzkiej 728 na odcinku od Grójca do Mogielnicy. Jeżeli chodzi o oznaczenie objazdów, odpowiedzialnym za to jest zarządca, czyli Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie. Proponowany objazd to - Grójec - Kępina - Lewiczyn - Goszczyn - Dylew -(droga tłuczniowa) Jastrzębia - Mogielnica - Nowe Miasto nad Pilicą.

Pozdrawiam

Wszystkich wpisów 264
następne

SONDA
Czy podobał Ci się koncert Wiosny Mogielnickiej 2014
tak
nie
nie mam zdania
zobacz wyniki
MAPA SERWISU
STATYSTYKA