dzisiaj jest: 31 sierpnia 2015. imieniny: Izabela, Rajmund, Bohdan
 
O gminie Mapa Galeria Sport

Księga gości

Dodaj wpis

Data: 2015-03-20 00:49:00
Nadawca: Aleja III Izabelin
E-mail: elzbieta.szmidt@xl.wp.pl
Komentarz:  
W nawiązaniu do zgłaszanych na zebraniu mieszkańców Izabelina z Burmistrzem zażaleń, uprzejmie prosimy o umożliwienie mieszkańcom ALEJI III dojazdu do posesji i możliwie pilne naprawienie drogi dojazdowej przez wyrównanie dołów i nasypanie szutru.

Data: 2015-03-12 14:41:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
pavlo6@op.pl - ODPOWIEDŹ, chodnik przy szkole w Michałowicach - POPIERAM, ponieważ jest to droga której właścicielem jest Powiat Grójecki, proszę wystosować w tej sprawie pismo do właściciela, będę trzymał kciuki, aby inwestycja sie powiodła.
Straż Miejska - może stanąć z pomiarem w Michałowicach, ale aby to mogła czynić legalnie musi być ustawiony znak "Pomiar prędkości". Jeśli Pana inicjatywa znajdzie poparcie mieszkańców podejmiemy stosowne kroki w tym kierunku. A zatem wzorem m. Kozietuły proponuję zebrać podpisy większości mieszkańców aby poparli Pana pomysł.

Data: 2015-03-10 22:49:00
Nadawca: Paweł
E-mail: pavlo6@op.pl
Komentarz:  
Tak!!! "Też jestem za plażą w Tomczycach, bo przecież po co inwestować w jakikolwiek chodnik przy szkole i poprawę bezpieczeństwa w Michałowicach, skoro można dla Mogielnicy zrobić dobrze". Panie burmistrzu stań pan przy szkole w Michałowicach i zobacz pan jakie jest bezpieczeństwo dla przedszkolaków. Zaparkowane samochody na samym wzniesieniu i brak widoczności przez to,a samochody pędzą po 100km/h,ale tu straży miejskiej pan nie postawisz,bo nie będzie zarobku, a małe dzieci idą pieszo rowami,bo przy ulicy strach dla dorosłego iść.Zrób pan coś dla mieszkańców całej gminy,a nie tylko swojego zadurniałego miasta!!! Ja też chcę coś dostać z moich podatków,a nie tylko kwitek do zapłaty.

Data: 2015-03-09 10:25:00
Nadawca: Irytacja
E-mail: irytek@gmail.com
Komentarz:  
Wpisu tego nie zamieszczono na stronie SDM, pewnie ze względu na to, że nie zelżyłem tam Burmistrza.
"Witam serdecznie.
Skoro u Państwa na stronie można pytać i jak rozumiem nie będzie autocenzury. Zostałem wywołany do tablicy przez "anonima" więc i ja anonimowo odpowiem. Tak, słuchałem i drugiego nagrania i nie widzę nic złego w odpowiedzi Burmistrza związanej z brakiem współpracy z obecną "koalicją antyburmistrzowską".
Czy wszystko jest w porządku jeżeli gmina traci bezpowrotnie zainwestowane 40 tyś. i szansę na zwiększenie jej atrakcyjności na mapie turystycznej powiatu i województwa? Wydaje mi się, że robienie sobie na złość do niczego dobrego nie doprowadzi i tak jak wspominałem z politowaniem słuchało się przebiegu sesji. Wasza niekompetencja i bzdurne pytania ocierały się o śmieszność nieprzystającą do pełnionej funkcji. Nie dziwię się Burmistrzowi, że nie widzi z Wami współpracy, skoro większość pomysłów macie na "nie" bo "nie".

Pomijam z grzeczności pytania o zasadność tak wysokiej diety Zastępcy Przewodniczącego (w poprzedniej kadencji podnosiliście jako SDM larum w tej kwestii dotyczącej poborów p. Wilewskiego) oraz godzin zwoływania Sesji Rady (co też było przedmiotem Waszego niezadowolenia lecz nic z tym nie zrobiliście).
Z wyrazami szacunku."

Data: 2015-03-04 22:10:00
Nadawca: aga
E-mail: aogieniewska75@interia.pl
Komentarz:  
Ciekawe ile zarabia moderator tej strony,że nie dodaje niewygodnych wpisów???
Bo od tych co właśnie są, to aż mdli-totalne lizanie du.....Smacznego życzę ,tylko zęby częściej myjcie , bo nie udostępnia wszystkich wypowiedzi mieszkańców . Propaganda jak w Korei ,a kasa europejska.a odległość czuć kto- komu.Kopiuje wszystkie wpisy i myślę , że trzeba zająć się sprawą moderatora,który na oficjalnej stronie nie

Data: 2015-02-20 18:07:00
Nadawca: anna@wp.pl
E-mail: anna@wp.pl
Komentarz:  
Jak tu słodko. Same pochwały, pozytywne wpisy. Miło jest:))

Data: 2015-02-18 08:07:00
Nadawca: Marta
E-mail: mmalek@onet.pl
Komentarz:  
ZDECYDOWANE TAK DLA PLAŻY W TOMCZYCACH!!!

Data: 2015-02-17 18:04:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
Dziękuję za poparcie inicjatywy budowy plaży w Tomczycach, jest mi miło, że tyle osób dowiedziało się o temacie. Cóż mogę powiedzieć o decyzji Rady - p. Sawicki wyznaje zasadę "im gorzej tym lepiej dla niego", szkoda, że część radnych nadal nie zauważa jego intencji.

Data: 2015-02-17 17:20:00
Nadawca: Iza
E-mail: izamadej88@wp.pl
Komentarz:  
Tak, dla plaży w Tomczycach!!! Mieszkam w Mogielnicy i mam małe dziecko więc myślę że to świetny pomysł....

Data: 2015-02-17 16:42:00
Nadawca: tak dla plaży w Tomczycach
E-mail: kasia88-17@tlen.pl
Komentarz:  
Głosuje za pozostawieniem plaży w tomczycach jako miejsce dla turystów i mieszkanicow, miejsc odpoczynku i kompielisko

Wszystkich wpisów 360
poprzednie     następne

SONDA
Jakich zespołów chciałabyś/chciałbyś posłuchać podczas organizowania koncertów w naszej Gminie
Rock
Hip-hop
Disco Polo
Reggae
zobacz wyniki
MAPA SERWISU
STATYSTYKA