dzisiaj jest: 21 listopada 2014. imieniny: Albert, Janusz, Konrad
 
O gminie Mapa Galeria Sport

Księga gości

Dodaj wpis

Data: 2014-08-25 21:30:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
ROB - droga Miechowice, http://mogielnica.pl/index.php?id=146 na tej mapie jest zaznaczone, że jest to droga powiatowa, a zatem usuwaniem krzaków zajmuje się Powiat a nie Gmina, po wskazaniu konkretnego miejsca możemy informację przesłać do Powiatu

Data: 2014-08-25 21:27:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
ROB - z tego terenu odbiera zgodnie z harmonogramem, jeśli nie odebrała to proszę telefonować pod nr 48-6635211 i zgłosić problem

Data: 2014-08-16 22:51:00
Nadawca: robin
E-mail: rob@wp.pl
Komentarz:  
Czy ktoś zajmie się wycięciem krzaków w pasie drogowym w Miechowicach?

Data: 2014-08-16 22:47:00
Nadawca: rob
E-mail: rob@wp.pl
Komentarz:  
Panie burmistrzu kiedy firma "Veolia" odbierze śmieci segregowane w Górki-Izabelin?

Data: 2014-08-15 19:10:00
Nadawca: Irytacja
E-mail: irytek@gmail.com
Komentarz:  
Jako, że na stronie "opozycji" http://sdmmogielnica.eu/ w zakładce "zdaniem mieszkańców" nie ma możliwości dodawania wpisów (ot wolność słowa :) ) chciałbym zadać kilka pytań i ocenić działalność SDM-u, może łaskawie któryś z radnych odpowie tutaj czy na swojej stronie.
Z moich obserwacji wynika, że SDM są w opozycji do wszystkiego co popiera "koalicja" i P. Chmielewski. Czy nie jest wam zwyczajnie głupio gdy przechodzicie się nad zalewem, korzystacie z dobrodziejstw obiektu sportowego przy szkole podstawowej? Dzięki Bogu, że tacy jak wy nie dorwali się wtenczas do władzy, do tej pory zapewne nad zalewem straszyłyby krzaki i ogólny syf. Wyborcy, w tym i ja, pamiętają dokładnie wasze żale na "lampki dla żabek" i "przepłacony kompleks sportowy na który gminy nie będzie stać".
Teraz wyszła sprawa z kanalizacją na Izabelinie. O ile jestem poinformowany, część mieszkańców wyłożyła niebotyczną kwotę 500zł na plany do inwestycji (pragnę nadmienić, że nie musieli tej kasy wyłożyć "na już", wiedzieli o tym przynajmniej rok wcześniej - można sobie odłożyć nawet ze skromnej emerytury i renty), cześć osób jednak nie chciała bo i po co a teraz DOMAGAJĄ się, żeby i ich podłączyć. Donoszenie do NSA jednego z was na własną gminę jest zwykłym świństwem. I głupotą - to tak.
Czy szanowny SDM zacznie współpracować w obecnej kadencji? raczej nie, zawsze trzeba pokrzyczeć, narobić zamieszania o każdą bzdurę, o rzeczy mniej istotne. Z pomocą Bożą mam nadzieję, że w kolejnej kadencji żadnego z was nie będzie, nie robicie nic pożytecznego oprócz, jak to mówi dzisiejsza młodzież, siania fermentu.
Na koniec - boicie się rozmawiać i obawiacie się każdej debaty, stworzyliście stronę internetową bez jakiejkolwiek możliwości wymiany zdań z wami. Idą wybory, pomyślcie(?) nad tym.

Data: 2014-07-09 21:25:00
Nadawca: Rafał
E-mail: rafalsm23@op.pl
Komentarz:  
Witam.
Panie Burmistrzu znowu zaczęły przez wsie (np. Świdno, Dębnowolę, Borowe) ciężarowe samochody z naczepami tzw.patelnie wyładowane piachem, pewnie mają około 40 ton. Prawie wszystkie mają numery naczep, lub ciężarówek WRA, WR. Przeważnie jeżdżą około 7.00 i 19.00. Szkoda dróg. W Świdnie już jest popękana przy stawie. Wydaje się, że jeżdżą ze żwirowni w Wężowcu gdzieś w stronę Radomia. Może warto się zainteresowac sprawą. Pozdrawiam.

Data: 2014-07-08 10:12:00
Nadawca: Robert
E-mail: bip@mogielnica.pl
Komentarz:  
Witam
Przebudowa i utrudnienia dotyczą drogi wojewódzkiej 728 na odcinku od Grójca do Mogielnicy. Jeżeli chodzi o oznaczenie objazdów, odpowiedzialnym za to jest zarządca, czyli Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie. Proponowany objazd to - Grójec - Kępina - Lewiczyn - Goszczyn - Dylew -(droga tłuczniowa) Jastrzębia - Mogielnica - Nowe Miasto nad Pilicą.

Pozdrawiam

Data: 2014-07-05 13:16:00
Nadawca:
E-mail: 76irena@wp.pl
Komentarz:  
PROSZĘ NAPISAĆ MI JAK MAM DOJECHAĆ DO NOWEGO MIASTA Z WARSZAWY .W MOGIELNICY JEST JAKAŚ PRZEBUDOWA I OBJAZD .WSZYSTKO SŁABO OZNACZONE ,MOŻNA SIĘ POGUBIĆ I NADROBIĆ WIELE KILOMETRÓW.

Data: 2014-06-17 18:15:00
Nadawca: Łukasz
E-mail: kazio.83@gmail.com
Komentarz:  
Panie Burmistrzu ja z pytankiem.
Czy jest już coś wiadomo w sprawie wypłat stypendiów,ponieważ w zeszłym roku 13 czerwca były już wypłacane?

Data: 2014-06-05 14:09:00
Nadawca: Karolina
E-mail: karolina.jutrzyk@onet.pl
Komentarz:  
Witam, czy jest możliwość wycięcia krzaków wzdłuż ulicy Modrzewiowej, gdyż bardzo wyrastaja już na ulicę? Widziałam, że tak ładnie wycięte są za "płytą":-)

Wszystkich wpisów 271
poprzednie     następne

SONDA
Jakich zespołów chciałabyś/chciałbyś posłuchać podczas organizowania koncertów w naszej Gminie
Rock
Hip-hop
Disco Polo
Reggae
zobacz wyniki
MAPA SERWISU
STATYSTYKA