dzisiaj jest: 9 października 2015. imieniny: Ludwik, Arnold, Bogdan
 
O gminie Mapa Galeria Sport

Księga gości

Dodaj wpis

Data: 2015-05-11 21:23:00
Nadawca: mieszkanka
E-mail: modernl@wp.pl
Komentarz:  
Kiedy odbędzie się Wiosna Mogielnicka? Jakie zespoły będą w tym roku?

Data: 2015-04-26 21:35:00
Nadawca: Baner w spr. wypowiedzi Dyr. FBI James B. Comeya
E-mail: elzbieta.szmidt@xl.wp.pl
Komentarz:  
Wyrazy wdzięczności za zamieszczenie komentarza do skandalicznej wypowiedzi Dyrektora FBI Jamesa B. Comeya, za którą nie zamierza przepraszać.
Brakuje mi tylko narodowości tych nazistów, których zbrodnie przypisuje się Polakom. To byli Niemcy i ich zbrodnie.

Data: 2015-03-26 10:12:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
Panie Elżbieto,
corocznie, wiosną wszystkie drogi tłuczniowe są remontowane, w tym i aleje na Izabelinie, nie dokona tego ZGKiM w ciagu miesiaca, dlatego proszę o cierpliwość, ocena stanu drogi jest po stronie dyrektora ZGKiM i zakresu jej remontu

Data: 2015-03-26 10:07:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
Panie Andrzeju,
każdy produkuje inną ilość śmieci wynika to z wielu czynników m. in., wiek, położenie gospodarstwa, aktywna selekcja,status materialny, chwilowa chęć na zrobienie "wiosennych porządków", remont pomieszczeń itd., itd.. To, że firma Veolia odbiera wszystko co wystawią mieszkańcy to wg mnie dobrze (zresztą reguluje to zapis w warunkach przetargu - korzystny dla mieszkańców naszej gminy i nie trzeba dawać z tego tytułu na piwo:), inaczej te śmieci wylądowałyby w lesie, a tego chyba wszyscy nie chcemy.

Data: 2015-03-20 15:19:00
Nadawca: Andrzej Zgieb
E-mail: andrzej.zgieb@onet.pl
Komentarz:  
Witam. Od pewnego czasu obserwuję pewne zjawisko, które choć może nie jest bardzo problematyczne ale jednak po zastanowieniu okazuje się, że jest coś nie tak. Chodzi mi o opłaty za śmieci. Mianowicie u mnie w domu mieszka 6 osób czyli 60 zł. miesięcznie koszt wywozu śmieci. Zazwyczaj jest to 1 worek plastiku i 1 worek szkła( raz na dwa trzy miesiące)i do tego kontener. Ale jeżdżąc po okolicy widać, że właściciele gospodarstw wywożą całe skrzyniopalety pełne worków ze śmieciami. Często są to worki nie tej firmy co potrzeba. Oczywiście panowie z firmy Veolia zabiorą bo dostaną na piwo i nie ma problemu, ale czemu moja rodzina, która produkuje mało śmieci płaci dużo więcej niż inni, gdzie jest np. 4 osoby. Może jakaś kontrola podczas zbiórki. Dziękuję.

Data: 2015-03-20 00:49:00
Nadawca: Aleja III Izabelin
E-mail: elzbieta.szmidt@xl.wp.pl
Komentarz:  
W nawiązaniu do zgłaszanych na zebraniu mieszkańców Izabelina z Burmistrzem zażaleń, uprzejmie prosimy o umożliwienie mieszkańcom ALEJI III dojazdu do posesji i możliwie pilne naprawienie drogi dojazdowej przez wyrównanie dołów i nasypanie szutru.

Data: 2015-03-12 14:41:00
Nadawca: burmistrz
E-mail: burmistrz@mogielnica.pl
Komentarz:  
pavlo6@op.pl - ODPOWIEDŹ, chodnik przy szkole w Michałowicach - POPIERAM, ponieważ jest to droga której właścicielem jest Powiat Grójecki, proszę wystosować w tej sprawie pismo do właściciela, będę trzymał kciuki, aby inwestycja sie powiodła.
Straż Miejska - może stanąć z pomiarem w Michałowicach, ale aby to mogła czynić legalnie musi być ustawiony znak "Pomiar prędkości". Jeśli Pana inicjatywa znajdzie poparcie mieszkańców podejmiemy stosowne kroki w tym kierunku. A zatem wzorem m. Kozietuły proponuję zebrać podpisy większości mieszkańców aby poparli Pana pomysł.

Data: 2015-03-10 22:49:00
Nadawca: Paweł
E-mail: pavlo6@op.pl
Komentarz:  
Tak!!! "Też jestem za plażą w Tomczycach, bo przecież po co inwestować w jakikolwiek chodnik przy szkole i poprawę bezpieczeństwa w Michałowicach, skoro można dla Mogielnicy zrobić dobrze". Panie burmistrzu stań pan przy szkole w Michałowicach i zobacz pan jakie jest bezpieczeństwo dla przedszkolaków. Zaparkowane samochody na samym wzniesieniu i brak widoczności przez to,a samochody pędzą po 100km/h,ale tu straży miejskiej pan nie postawisz,bo nie będzie zarobku, a małe dzieci idą pieszo rowami,bo przy ulicy strach dla dorosłego iść.Zrób pan coś dla mieszkańców całej gminy,a nie tylko swojego zadurniałego miasta!!! Ja też chcę coś dostać z moich podatków,a nie tylko kwitek do zapłaty.

Data: 2015-03-09 10:25:00
Nadawca: Irytacja
E-mail: irytek@gmail.com
Komentarz:  
Wpisu tego nie zamieszczono na stronie SDM, pewnie ze względu na to, że nie zelżyłem tam Burmistrza.
"Witam serdecznie.
Skoro u Państwa na stronie można pytać i jak rozumiem nie będzie autocenzury. Zostałem wywołany do tablicy przez "anonima" więc i ja anonimowo odpowiem. Tak, słuchałem i drugiego nagrania i nie widzę nic złego w odpowiedzi Burmistrza związanej z brakiem współpracy z obecną "koalicją antyburmistrzowską".
Czy wszystko jest w porządku jeżeli gmina traci bezpowrotnie zainwestowane 40 tyś. i szansę na zwiększenie jej atrakcyjności na mapie turystycznej powiatu i województwa? Wydaje mi się, że robienie sobie na złość do niczego dobrego nie doprowadzi i tak jak wspominałem z politowaniem słuchało się przebiegu sesji. Wasza niekompetencja i bzdurne pytania ocierały się o śmieszność nieprzystającą do pełnionej funkcji. Nie dziwię się Burmistrzowi, że nie widzi z Wami współpracy, skoro większość pomysłów macie na "nie" bo "nie".

Pomijam z grzeczności pytania o zasadność tak wysokiej diety Zastępcy Przewodniczącego (w poprzedniej kadencji podnosiliście jako SDM larum w tej kwestii dotyczącej poborów p. Wilewskiego) oraz godzin zwoływania Sesji Rady (co też było przedmiotem Waszego niezadowolenia lecz nic z tym nie zrobiliście).
Z wyrazami szacunku."

Data: 2015-03-04 22:10:00
Nadawca: aga
E-mail: aogieniewska75@interia.pl
Komentarz:  
Ciekawe ile zarabia moderator tej strony,że nie dodaje niewygodnych wpisów???
Bo od tych co właśnie są, to aż mdli-totalne lizanie du.....Smacznego życzę ,tylko zęby częściej myjcie , bo nie udostępnia wszystkich wypowiedzi mieszkańców . Propaganda jak w Korei ,a kasa europejska.a odległość czuć kto- komu.Kopiuje wszystkie wpisy i myślę , że trzeba zająć się sprawą moderatora,który na oficjalnej stronie nie

Wszystkich wpisów 365
poprzednie     następne

SONDA
Jakich zespołów chciałabyś/chciałbyś posłuchać podczas organizowania koncertów w naszej Gminie
Rock
Hip-hop
Disco Polo
Reggae
zobacz wyniki
MAPA SERWISU
STATYSTYKA